est  eng 

Südameheadus on ülem kui tarkus-

see äratundmine on tarkuse algus.

Ingli puudutus OÜ sai loodud aastal 2008.a. selleks, et jagada teile kõigile tähelepanu, hoolivust, armastust, lugupidamist .  Meie meeskonnal on Teile nii palju  jagada. Me ei ole pidanud seda õppima vaid see tuleb meie seest - meie südamest.

Teame ka seda,
et  armastada tähendab riskida jääda vastuarmastuseta. Loota tähendab riskida pettumusega Ent riskima peab, sest elu suurim risk on mitte millegagi riskida. Kes millegagi ei riski, see ei tee midagi, ei näe midagi, tal ei ole midagi ja ta  ise ei ole midagi. Ta on võimetu õppima, tundma, muutuma, kasvama, armastama ja elama.

Tule meile ning veendu kui lihtne on olla õnnelik
meie romantiliselt armsas  villas Eeden, luksuslikult lihtsas restoranis Paradiis.  Meie tublid töötajad, on Teie jaoks alati olemas, sest meile valmistab  rõõmu kui  Teie saate liikuda oma eesmärkide ja sihtide poole ...

Oleme õnnelikud kui saame luua kauneid mälestusi õdusatest ööbimistest, muinasjutulistest söömaaegadest, südantsoojendavast teenindusest ning väikeste imede kogemisest.

Hea meeskonna  mõjul saab tagasihoidlikust inimesest julge, pelglikust enesekindel, laisast aktiivne ning tormakast kaalutlev ja rahumeelne.


10. maist 2009 kuni 01. septembrini 2009 aitas OÜ-l Ingli Puudutus teenindusruumide sisseseadet soetada ning interneti kodulehe luua Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja stardi- ja kasvutoetuse programm. Projekti kaasrahastas Euroopa Sotsiaalfond.
Uudised
Galerii
Kingitused
Head pakkumised
designed by CerrynDesign